Велокомп'ютер / спідометр Wahoo Elemnt Bolt GPS
Відео 2Фото 8 |
Wahoo Elemnt Bolt GPS
Тип:бездротовий
Дисплей:3 рядковий, з підсвіткою
Статистика:швидкість, дистанція
Підтримка Wi-Fi, ГЛОНАСС, BEIDOU Galileo, QZSS. Оповіщення про дзвінки, смс і повідомлення про сповіщення електронної пошти.
Всі характеристики
Характеристики Elemnt Bolt GPS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wahoo Elemnt Bolt GPS
Крепление Wahoo для велокомпьютера ELEMNT BOLT AERO WFCC3M1 | 880 грн. |
Wahoo Крепление на Aero-руль WAHOO Elemnt Bolt Aero Two Bolt Out Front Mou | 1 100 грн. |
Крепление на Aero-руль Wahoo ELEMNT BOLT WFCC3M2 | 1 100 грн. |
Wahoo Крепление на руль WAHOO Elemnt Bolt Aero Out Front Mount v-12514 | 880 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →