Компресор Walter GK 880-5.5/270 P 270 л
Відео 8Фото 9 |
Walter GK 880-5.5/270 P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walter GK 880-5.5/270 P 270 л
Усі ціни 6 →Компрессор поршневой Walter Gk 880-5,5/270 P | 73 526 грн. |
Компресор поршневий WALTER GK 880-5,5/270 P | 73 800 грн. |
Компрессор поршневой WALTER GK 880-5,5/270 P+Кешбек от магазина | 73 800 грн. |
Компрессор поршневой WALTER GK 880-5,5/270 P | 73 800 грн. |
Компресор поршневий WALTER GK 880-5,5/270 P | 73 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →