Компресор Walter GK 420-2.2/100 P 100 л мережа (400 В)
Відео 4Фото 9 |
Walter GK 420-2.2/100 P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walter GK 420-2.2/100 P 100 л мережа (400 В)
Усі ціни 6 →Компрессор поршневой Walter Gk 420-2,2/100 P | 40 458 грн. |
Компресор поршневий WALTER GK 420-2,2/100 P | 40 710 грн. |
Компрессор поршневой WALTER GK 420-2,2/100 P | 40 710 грн. |
Компресор поршневий WALTER GK 420-2,2/100 P | 40 710 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →