Ліхтарик Watton WT-086 (WT-086)
Фото 6 |
Watton WT-086 |
|
Потужний ручний ліхтарик компанії Watton стане гарним вибором для повсякденного використання, полювання, кемпінгу, риболовлі, активного спорту чи відпочинку на природі. Він оснащений світлодіодом Cree TX6, термін служби якого складає 100 тисяч годин. Яскравість пристрою досягає 800 лм, а дальність освітлення – близько 300 метрів. При цьому на вибір є два режими яскравості (середня та висока), а також режим стробоскопа для надзвичайних ситуацій.
У цьому випадку Watton WT-086 починає швидко блимати, таким чином засліплюючи суперника або подаючи сигнал про допомогу. Сам ліхтарик компактний, але міцний: корпус виконаний з алюмінію, не боїться ударів та вологи. За допомогою кліпси пристрій можна прикріпити до одягу чи рюкзака. Живиться прилад від вбудованої акумуляторної батареї типу 18650, яку можна заряджати через USB-роз'єм. До речі, в комплектацію входить не тільки кабель для заряджання, а й автомобільний зарядний пристрій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Watton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Watton.
Купити Watton WT-086
Усі ціни 9 →Фонарь Watton WT-086 | 640 грн. |
Ліхтар ручний Watton WT-086, 1LED Cree T6, 3W, 4 режими, ZOOM, 18650/2800m | 722 грн. |
Ліхтар ручний Watton WT-086 1 LED Cree T6 3W 4 режими Zoom 18650/2800 mАh | 780 грн. |
Ліхтар Watton WT-086 | 875 грн. |
Фонарик Watton WT-086, BOX | 994 грн. |