Акумулятор Panasonic NCR18650BD 3200 mAh
Panasonic NCR18650BD 3200 mAh велика ємність |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic NCR18650BD 3200 mAh
Усі ціни 22 →Аккумулятор Panasonic 18650 Li-Ion 3200 mAh Gray NCR18650BD | 215 грн. |
Акумулятор 18650 Li-Ion NCR18650BD TipTop, 3200mAh, 10A, 4.2/3.6/2.5V, gra | 310 грн. |
Panasonic 18650 3200mAh Li-ion 1шт (NCR18650BD) NCR18650BD | 215 грн. |
Акумулятор Panasonic 18650 Li-Ion 3200 mAh Gray NCR18650BD | 215 грн. |
Panasonic Акумулятор 18650 Li-Ion NCR18650BD TipTop, 3200mAh, 10A, 4.2/3.6 | 310 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →