Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 12 ТБ 0F30144 (0F30144)
Відео 3Фото 3 | 13 399 грн. Купити! WD Ultrastar DC HC520 SATA 12 TB (HUH721212ALE600/0F29590)Tendo.com.uaЗ нами 7 років (Чернівці) Поскаржитись |
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 12 ТБ 0F30144 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600
Ціни на WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL5204 12 ТБ 0F29532 | від 10 973 грн. | 22 пропозиції | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL4204 12 ТБ 0F29562 | від 17 143 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 12 ТБ 0F30144 | від 13 399 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 ТБ 0F30146 | від 13 090 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →