Жорсткий диск WD My Book Duo NEW WDBFBE0040JBK 4 ТБ
Відео 5Фото 6 | Товар застарів 12 046 грн. Виконання: зовнішній; Тип накопичувача: RAID-масив; Об'єм (ГБ): 4000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 3 роки; |
WD My Book Duo NEW WDBFBE0040JBK 4 ТБ |
|
Два порти USB 3.1 Gen 1 на задній панелі для підключення накопичувачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD My Book Duo NEW WDBFBE0040JBK
Ціни на WD My Book Duo NEW WDBFBE0040JBK |
---|---|---|---|---|
WD My Book Duo NEW WDBFBE0120JBK 12 ТБ | від 19 760 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0160JBK 16 ТБ | від 22 680 грн. | 7 пропозицій | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0200JBK 20 ТБ | від 29 880 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0240JBK 24 ТБ | від 31 400 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Book Duo NEW WDBFBE0280JBK 28 ТБ | від 39 729 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо