Жорсткий диск WD Purple WD62PURZ 6 ТБ 128/5400
Відео 30Фото 4 |
WD Purple WD62PURZ 6 ТБ 128/5400 500 ГБ на 32 камери 1 ТБ на 32 камери 1 ТБ на 64 камери 2 ТБ на 32 камери 2 ТБ на 64 камери 3 ТБ на 32 камери 3 ТБ на 64 камери 4 ТБ на 32 камери 4 ТБ на 64 камери 6 ТБ 128/5400 6 ТБ 256/5400 6 ТБ на 32 камери (WD60PURX) 6 ТБ на 64 камери 8 ТБ 64 камери 256 кеш 8 ТБ WD82PURX 8 ТБ WD82PURZ 8 ТБ WD84PURZ 8 ТБ WD85PURZ 10 ТБ 256/7200 10 ТБ WD102PURZ 12 ТБ 256/7200 14 ТБ 512/7200 18 ТБ 512/7200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple WD62PURZ 6 ТБ 128/5400
Усі ціни 7 →Внутренний жесткий диск Wd Purple 6 Tb (WD62PURZ) | 6 305 грн. |
Жорсткий диск WD Purple 6 TB (WD62PURZ) | 6 179 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Purple 6 Tb (WD62PURZ) | 6 365 грн. |
Жесткий диск WD Purple 6 TB (WD62PURZ) | 6 354 грн. |
Накопичувач WD Purple [WD62PURZ] (WD62PURZ) WD62PURZ | 6 358 грн. |
Жорсткий диск WD Purple 6 TB (WD62PURZ) WD62PURZ | 5 999 грн. |
WD Purple62PURZ WD62PURZ | 6 199 грн. |
4 1 4 14 |
Тихий, не швидкий, холодний, з гарною поверхнею із "коробки", чудово працює з відеореєстраторами. У мене є два таких диски, один у відеореєстраторі, один як диск під файломийку на ПК. Тихий, відносно не дорогий, з гарною поверхнею пластин (на обох дисках, що купував, не було провалів ні за швидкістю доступу, ні за адресацією), холодний (навіть у невеликому корпусі реєстратора температура, при +23 градусах, вище 38 градусів не піднімалася жодного разу). Великий буфер 128 Мб. До речі, чудово розпізнається залізом як стародавніх, так і сучасних відеореєстраторів. Повільний, для основного диска на ПК не годиться, ну він і призначений для реєстратора відеоспостереження, про що йдеться на офіційному сайті виробника. Марк: користуюся WD WD80PURZ більше року |
Показано 1 з 25 відгуків
ще 10 відгуків
Евгений
14 липня 2021, 17:27
Скорость чтения #
Пожалуйста, сообщите, какая скорость чтения у данного изделия
Евгений
14 липня 2021, 17:07
Скорость чтения #
Подскажите, пожалуйста, какая у данного изделия скорость чтения, сколько Мбит/с?
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модификації WD Purple WD62PURZ
Ціни на WD Purple WD62PURZ |
---|---|---|---|---|
WD Purple WD05PURX 500 ГБ на 32 камери | від 1 285 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD10PURX 1 ТБ на 32 камери | від 2 005 грн. | 17 пропозицій | ||
WD Purple WD10PURZ 1 ТБ на 64 камери | від 1 795 грн. | 77 пропозицій | ||
WD Purple WD20PURX 2 ТБ на 32 камери | від 3 299 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD20PURZ 2 ТБ на 64 камери | від 3 299 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD30PURX 3 ТБ на 32 камери | від 3 780 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Purple WD30PURZ 3 ТБ на 64 камери | від 3 350 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD40PURX 4 ТБ на 32 камери | від 3 825 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD40PURZ 4 ТБ на 64 камери | від 3 479 грн. | 8 пропозицій | ||
WD Purple WD62PURZ 6 ТБ 128/5400 | від 5 999 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Purple WD64PURZ 6 ТБ 256/5400 | від 6 208 грн. | 57 пропозицій | ||
WD Purple WD60PURX 6 ТБ на 32 камери (WD60PURX) | від 6 582 грн. | 9 пропозицій | ||
WD Purple WD60PURZ 6 ТБ на 64 камери | від 8 899 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Purple WD81PURZ 8 ТБ 64 камери 256 кеш | від 9 617 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Purple WD82PURX 8 ТБ WD82PURX | від 9 178 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Purple WD82PURZ 8 ТБ WD82PURZ | від 7 299 грн. | 10 пропозицій | ||
WD Purple WD84PURZ 8 ТБ WD84PURZ | від 8 370 грн. | 77 пропозицій | ||
WD Purple WD85PURZ 8 ТБ WD85PURZ | від 8 980 грн. | 13 пропозицій | ||
WD Purple WD101PURZ 10 ТБ 256/7200 | від 10 899 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD102PURZ 10 ТБ WD102PURZ | від 13 120 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Purple WD121PURZ 12 ТБ 256/7200 | від 11 357 грн. | 27 пропозицій | ||
WD Purple WD140PURZ 14 ТБ 512/7200 | від 27 004 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD180PURZ 18 ТБ 512/7200 | від 19 480 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →