Жорсткий диск WD Purple WD20PURZ 2 ТБ на 64 камери
Відео 30Фото 4 |
WD Purple WD20PURZ 2 ТБ на 64 камери 500 ГБ на 32 камери 1 ТБ на 32 камери 1 ТБ на 64 камери 2 ТБ на 32 камери 2 ТБ на 64 камери 3 ТБ на 32 камери 3 ТБ на 64 камери 4 ТБ на 32 камери 4 ТБ на 64 камери 6 ТБ 128/5400 6 ТБ 256/5400 6 ТБ на 32 камери (WD60PURX) 6 ТБ на 64 камери 8 ТБ 64 камери 256 кеш 8 ТБ WD82PURX 8 ТБ WD82PURZ 8 ТБ WD84PURZ 8 ТБ WD85PURZ 10 ТБ 256/7200 10 ТБ WD102PURZ 12 ТБ 256/7200 14 ТБ 512/7200 18 ТБ 512/7200 |
|
Внутрішній жорсткий диск форм-фактор: 3.5" з сімейства спеціальних HDD-накопичувачів WD Purple Surveillance зразка 2017 року. Ця лінійка включає в себе 11 моделей об'ємом від 1 і 18 Тб, які оптимізовані для використання в системах відеоспостереження на базі цифрових відеорекордерів і мережевих відеореєстраторів. Спеціальна прошивка з технологій AllFrame 4К забезпечує безперебійну цілодобову запис відеопотоків з великої кількості камер HD-дозволи (до 64 шт).
Підтримується фірмовим програмним забезпеченням Western Digital Device Analytics, яка забезпечує безперервний моніторинг і захист сховища даних відеоспостереження за допомогою розвинених засобів профілактики і відновлення. При необхідності, жорсткий диск WD Purple WD20PURZ без проблем інтегрується в RAID-масиви. Розрахований на роботу в сховищах, що включають в себе до восьми дисків, що дає можливість легко і швидко масштабувати підсистему зберігання відеозаписів по мірі необхідності.
Обладнаний інтерфейсом SATA3, що забезпечує повну зворотну сумісність з устаткуванням SATA2 і SATA. Енергоефективний контролер і особливості прошивки гарантують високу економічність і невелике тепловиділення (4,4 Вт при активній роботі), що збільшує надійність системи в цілому. Гарантований виробником ресурс становить 180 Тб в рік (гарантія 3 роки), що еквівалентно безперервного запису відеопотоків в режимі 24/7 в об'ємі до 20,5 Гб в годину.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Purple WD20PURZ 2 ТБ на 64 камери
Жесткий диск 2TB Western Digital WD20PURZ для видеонаблюдения | 3 299 грн. |
WD Purple (WD20PURZ) 21590 | 4 499 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 2TB WD (WD20PURZ) | 4 400 грн. |
Жорсткий диск Western Digital Purple 2TB 64MB 5400rpm WD20PURZ 3.5 SATA II | 3 663 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 2Tb WD WD20PURZ Purple Factory recertified | 2 295 грн. |
4 1 4 14 |
Тихий, не швидкий, холодний, з гарною поверхнею із "коробки", чудово працює з відеореєстраторами. У мене є два таких диски, один у відеореєстраторі, один як диск під файломийку на ПК. Тихий, відносно не дорогий, з гарною поверхнею пластин (на обох дисках, що купував, не було провалів ні за швидкістю доступу, ні за адресацією), холодний (навіть у невеликому корпусі реєстратора температура, при +23 градусах, вище 38 градусів не піднімалася жодного разу). Великий буфер 128 Мб. До речі, чудово розпізнається залізом як стародавніх, так і сучасних відеореєстраторів. Повільний, для основного диска на ПК не годиться, ну він і призначений для реєстратора відеоспостереження, про що йдеться на офіційному сайті виробника. Марк: користуюся WD WD80PURZ більше року |
- Оптимізація для роботи з 64 або менш HD камерами в режимі 24/7
Модификації WD Purple WD20PURZ
Ціни на WD Purple WD20PURZ |
---|---|---|---|---|
WD Purple WD05PURX 500 ГБ на 32 камери | від 1 285 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD10PURX 1 ТБ на 32 камери | від 2 005 грн. | 18 пропозицій | ||
WD Purple WD10PURZ 1 ТБ на 64 камери | від 1 795 грн. | 79 пропозицій | ||
WD Purple WD20PURX 2 ТБ на 32 камери | від 3 299 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD20PURZ 2 ТБ на 64 камери | від 2 295 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Purple WD30PURX 3 ТБ на 32 камери | від 3 780 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Purple WD30PURZ 3 ТБ на 64 камери | від 3 399 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Purple WD40PURX 4 ТБ на 32 камери | від 3 825 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD40PURZ 4 ТБ на 64 камери | від 3 479 грн. | 9 пропозицій | ||
WD Purple WD62PURZ 6 ТБ 128/5400 | від 5 999 грн. | 6 пропозицій | ||
WD Purple WD64PURZ 6 ТБ 256/5400 | від 6 250 грн. | 50 пропозицій | ||
WD Purple WD60PURX 6 ТБ на 32 камери (WD60PURX) | від 6 582 грн. | 9 пропозицій | ||
WD Purple WD60PURZ 6 ТБ на 64 камери | від 8 899 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Purple WD81PURZ 8 ТБ 64 камери 256 кеш | від 9 593 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Purple WD82PURX 8 ТБ WD82PURX | від 8 928 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Purple WD82PURZ 8 ТБ WD82PURZ | від 7 299 грн. | 10 пропозицій | ||
WD Purple WD84PURZ 8 ТБ WD84PURZ | від 8 370 грн. | 80 пропозицій | ||
WD Purple WD85PURZ 8 ТБ WD85PURZ | від 8 986 грн. | 11 пропозицій | ||
WD Purple WD101PURZ 10 ТБ 256/7200 | від 10 899 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD102PURZ 10 ТБ WD102PURZ | від 13 120 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Purple WD121PURZ 12 ТБ 256/7200 | від 11 343 грн. | 28 пропозицій | ||
WD Purple WD140PURZ 14 ТБ 512/7200 | від 27 004 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD180PURZ 18 ТБ 512/7200 | від 19 480 грн. | 3 пропозиції |