Жорсткий диск WD Purple Pro WD181PURP 18 ТБ
Відео 10Фото 2 |
WD Purple Pro WD181PURP 18 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple Pro WD181PURP 18 ТБ
Усі ціни 41 →Жесткий диск 3.5" 18TB WD (WD181PURP) | 16 441 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Purple Pro 18 Tb (WD181PURP) | 15 719 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Purple Pro 18 Tb (WD181PURP) | 15 569 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Purple Pro 18TB SATA/512MB (WD181PURP) | 16 279 грн. |
Жорсткий диск WD Purple Pro 18 TB (wd181PURP) Purple Pro 18 TB (wd181PURP) | 17 527 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Purple Pro WD181PURP
Ціни на WD Purple Pro WD181PURP |
---|---|---|---|---|
WD Purple Pro WD8001PURP 8 ТБ | від 8 763 грн. | 62 пропозиції | ||
WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ | від 11 644 грн. | 57 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD121PURP 12 ТБ | від 12 275 грн. | 51 пропозиція | ||
WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ | від 14 861 грн. | 39 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD181PURP 18 ТБ | від 15 490 грн. | 42 пропозиції | ||
WD Purple Pro WD221PURP 22 ТБ | від 21 944 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →