Жорсткий диск WD Purple Surveillance WD42PURZ 4 ТБ 42PURZ
Відео 7Фото 3 |
WD Purple Surveillance WD42PURZ 4 ТБ 42PURZ |
|
Середня модель внутрішнього жорсткого диска форм-фактора 3.5" з лінійки спеціальних HDD-накопичувачів WD Purple Surveillance. Це сімейство включає 13 моделей об'ємом від 1 і 14 ТБ, які оптимізовані для використання в системах відеоспостереження на базі цифрових відеорекордерів DVR і мережевих відео Спеціальна прошивка з технологією AllFrame забезпечує безперебійний цілодобовий запис відеопотоків з великої кількості HD-камер (до 64 шт.) Підтримується фірмовим програмним забезпеченням Western Digital Device Analytics, яке створює активний захист сховища даних за допомогою розвинених засобів моніторингу, профілактики та відновлення.
Purple Surveillance WD42PURZ готовий до роботи в простих і складних RAID-структурах.У разі простих збоїв, технологія Time Limited Error Recovery допоможе зберегти цілісність RAID-масиву. Завдяки вбудованим датчикам вібрації, накопичувач забезпечують стабільну продуктивність в системах, що містять кілька дисків е можливість легко масштабувати підсистему зберігання відео в міру необхідності. Енергоефективний контролер, помірна швидкість обертання пластин 5400 об/хв та особливості прошивки гарантують високу економічність та невелике тепловиділення, що збільшує надійність системи загалом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Purple Surveillance WD42PURZ 4 ТБ 42PURZ
Жесткий диск 3.5" 4TB WD (WD42PURZ) | 4 548 грн. |
WD WD42PURZ | 4 169 грн. |
Жорсткий диск Western Digital Purple 4TB 64MB 5400rpm WD42PURZ 6Gb/s | 5 640 грн. |
Модификації WD Purple Surveillance WD42PURZ
Ціни на WD Purple Surveillance WD42PURZ |
---|---|---|---|---|
WD Purple Surveillance WD11PURZ 1 ТБ | від 2 116 грн. | 55 пропозицій | ||
WD Purple Surveillance WD23PURZ 2 ТБ 64 МБ | від 2 760 грн. | 66 пропозицій | ||
WD Purple Surveillance WD22PURZ 2 ТБ 256 МБ | від 3 116 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Purple Surveillance WD33PURZ 3 ТБ | від 4 141 грн. | 28 пропозицій | ||
WD Purple Surveillance WD42PURZ 4 ТБ 42PURZ | від 4 169 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Purple Surveillance WD43PURZ 4 ТБ 43PURZ | від 4 039 грн. | 79 пропозицій | ||
WD Purple Surveillance WD63PURZ 6 ТБ 256 МБ | від 7 374 грн. | 2 пропозиції |