Вбудована мікрохвильова піч Weilor WBM 2541 GSS
Фото 10 |
Weilor WBM 2541 GSS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor WBM 2541 GSS
Усі ціни 18 →Weilor Weilor WBM 2541 GSS | 11 199 грн. |
WEILOR WBM 2541 GSS | 13 999 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Weilor Wbm 2541 Gss | 10 494 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Weilor Wbm 2541 Gss | 10 484 грн. |
WEILOR WBM 2541 GSS | 10 222 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →