Вбудована мікрохвильова піч Weilor WBM 2041 GSS
Фото 9 |
Weilor WBM 2041 GSS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor WBM 2041 GSS
Усі ціни 17 →Weilor Weilor WBM 2041 GSS | 7 679 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч WEILOR WBM 2041 GSS | 7 679 грн. |
WEILOR WBM 2041 GSS | 9 599 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Weilor Wbm 2041 Gss | 7 680 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Weilor Wbm 2041 Gss | 7 216 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →