Вбудована мікрохвильова піч Weilor WBM 2551 GW
Фото 11 |
Weilor WBM 2551 GW білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor WBM 2551 GW
Усі ціни 19 →Weilor Weilor WBM 2551 GW | 11 199 грн. |
WEILOR WBM 2551 GW | 13 999 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Weilor Wbm 2551 Gw | 10 494 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Weilor Wbm 2551 Gw | 10 484 грн. |
WEILOR WBM 2551 GW | 10 222 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Weilor WBM 2551 GW
Ціни на Weilor WBM 2551 GW |
---|---|---|---|---|
Weilor WBM 2551 GW | від 10 222 грн. | 22 пропозиції | ||
Weilor WBM 2551 GB | від 10 222 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →