Зварювальний напівавтомат-інвертор Welding Dragon MIG 200S4
Відео 7Фото 9 |
Welding Dragon MIG 200S4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Welding Dragon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Welding Dragon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Welding Dragon MIG 200S4
Полуавтомат сварочный инверторный Welding Dragon MIG-200S4 MIG.200S4k | 12 510 грн. |
Сварочный полуавтомат Welding Dragon MIG-200 S4 MIG.200S4 | 12 209 грн. |
Напівавтомат зварювальний Welding Dragon MIG-200 S4 | 12 510 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →