Рюкзак Wenger Ibex 17" 23 л (600638)
Відео 2Фото 25 |
Wenger Ibex 17" |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenger.
Купити Wenger Ibex 17" 23 л
Усі ціни 17 →Рюкзак WENGER Ibex 17" Black/Blue (600638) | 4 499 грн. |
Рюкзак для ноутбука, Wenger Ibex 17", чёрно-синий 600638 | 3 605 грн. |
Рюкзак WENGER Ibex 17" Black/Blue (600638) | 4 499 грн. |
Рюкзак для ноутбука Wenger Ibex 17" чёрно-синий (600638) 600638 | 4 499 грн. |
Рюкзак Wenger Ibex 17" Black/Blue 600638 | 4 499 грн. |
тканина розходиться на швах то там то там вилазять нитки хороший якісно посипався через пів року зараз місяців 9 якість матеріалу внутрішніх перегородок та країв зовнішньої обшивки почала лопатися пластикова ручка користуюся Wenger Ibex 17" кілька місяців |
4 відділення і додаткові кишені
З 23-літровим рюкзаком бренду Wenger нескладно «розкласти все по своїх місцях», оскільки тут передбачено дійсно багато кишень і відділень. Основне відділення готове прийняти не тільки 17-дюймовий ноутбук, але й планшетний комп'ютер. Для захисту гаджетів передбачені м'які стінки та застібка-липучка.
Ще Wenger Ibex 17" отримав відразу три фронтальні кишені. Найменша — органайзер з ключницею і відсіками для дрібниць (ручки, флешки і т.д.). Середня — сітчаста кишеня для телефону та/або інших необхідних предметів. І найбільша — для документів формату A4, записників і т.д. Плюс в наявності верхня і пара бічних кишень на блискавці, а також ще дві під пляшки/парасольку і одна — на лямці.
Якісне виконання
Дно і мішок рюкзака виготовлені зі щільної поліестерової тканини. Вона не погано тримає форму, з чим їй допомагає стабілізуюча платформа біля основи CaseBase. Завдяки останній Wenger Ibex 17" впевнено стоїть у вертикальному положенні і не падає. Серед інших бонусів оснащення відмітимо якісну фурнітуру з металевими бігунками (цинк з нікельованим покриттям), ручку для перенесення з тросом біля основи, а також вентильовану рельєфна спинка Airflow.
Щоправда, модель важить дійсно багато (1.6 кг). Також до мінусів належить відсутність поясного ременя і грудної стяжки — хоча б одне з цих додаткових засобів фіксації та розподілу навантажень не завадило б.
Wenger Ibex 17" точно варто розглядати, якщо потрібен рюкзак з продуманою організацією внутрішнього простору. А наявні недоліки нівелюються, якщо ви не плануєте носити багато важких предметів і/або застосовувати модель для затяжних прогулянок.