Рюкзак Terra Incognita FreeRider 28 28 л
Фото 7 |
Terra Incognita FreeRider 28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terra Incognita FreeRider 28 28 л
Усі ціни 76 →Рюкзак Terra Incognita FreeRider 28 червоний/сірий | 2 796 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Freerider 28 | 2 796 грн. |
Рюкзак Terra Incognita FreeRider 28 червоний/сірий | 2 798 грн. |
Рюкзак Terra Incognita FreeRider 28 / зелений/сірий | 2 796 грн. |
Рюкзак Terra Incognita FreeRider 28 (зелений / сірий) | 2 797 грн. |
ще 20 пропозицій
Був куплений у далекому вже 2009 році (за 500 гривень за курсом 8гр/1$), за цей час нещадно експлуатувався під різні цілі: поїздки на велосипеді, на море, походи в магазини, пікніки, на роботу. Переніс величезну кількість вантажу за цей час. Відмінна якість матеріалів, швів, замків та фурнітури. Завжди суха спина. Нічого не порвалося ці роки. Видно незначні потертості і полопалися від старості трубчасті "напрямні" для грудних стяжок. Якість "стародавніх" Терр, вона була в рюкзаках тих років просто фантастична. Зараз, наскільки чув, із цією справою все гірше... Скоріше не розчарувало, а є особливості вигнутої задньої спини рюкзака, які потребують певних навичок укладання. |
Додати відгук
Модификації Terra Incognita FreeRider 28
Ціни на Terra Incognita FreeRider 28 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita FreeRider 22 22 л | від 2 099 грн. | 62 пропозиції | ||
Terra Incognita FreeRider 28 28 л | від 2 577 грн. | 78 пропозицій | ||
Terra Incognita FreeRider 35 35 л | від 3 066 грн. | 77 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →