Секатор Werk 81019 (107221)
Werk 81019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk 81019
Секатор садовий Werk 200 мм 81019 кований (BP107221) | 305 грн. |
Секатор садовий кований посилений 200мм. WERK 107221 (81019) | 269 грн. |
Секатор садовий Werk 81019 вигнутий 200 мм | 327 грн. |
Секатор садовий Werk 81019 (Сікатор) 200мм кований вигнутий | 300 грн. |
Секатор садовий кований вигнутий 200 мм WERK (арт.81019) | 305 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →