Заглибний насос Werk SPD-10H
Werk SPD-10H поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk SPD-10H
Усі ціни 14 →Насос погружной Werk SPD-10H | 1 864 грн. |
Насос дренажный Werk spd-10h | 1 816 грн. |
WERK SPD-10H | 1 917 грн. |
Насос Werk SPD-10H | 2 200 грн. |
Заглибний насос Werk SPD-10H (750Вт, 225л/хв) (47275) | 2 063 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Werk SPD-10H
Ціни на Werk SPD-10H |
---|---|---|---|---|
Werk SPD-6H | від 1 471 грн. | 14 пропозицій | ||
Werk SPD-8H | від 1 376 грн. | 6 пропозицій | ||
Werk SPD-10H | від 1 816 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →