Заглибний насос Werk SPD-6H
Werk SPD-6H поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk SPD-6H
Усі ціни 14 →Насос погружной Werk SPD-6H | 1 462 грн. |
WERK SPD-6H | 1 582 грн. |
Дренажний насос WERK SPD-6H (72998) | 1 833 грн. |
Дренажний насос Werk SPD-6H (72998) 72998 | 1 746 грн. |
Werk Дренажний насос Werk SPD-6H (72998) 72998 | 1 750 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Werk SPD-6H
Ціни на Werk SPD-6H |
---|---|---|---|---|
Werk SPD-6H | від 1 462 грн. | 14 пропозицій | ||
Werk SPD-8H | від 1 372 грн. | 7 пропозицій | ||
Werk SPD-10H | від 1 823 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →