Заглибний насос Werk SP-8H (47274)
Werk SP-8H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk SP-8H
Усі ціни 26 →WERK SP-8H | 1 443 грн. |
Насос погружной Werk SP-8H | 1 465 грн. |
WERK SP-8H | 1 582 грн. |
Насос Werk SP-8H | 1 650 грн. |
Дренажний насос WERK SP-8H (47274) | 1 747 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →