Зимова шина West Lake SW608 185/55 R15 86V
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
West Lake SW608 185/55 R15 86V 185/55 R15 86 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake SW608 185/55 R15 86V
WestLake SW608 185/55 R15 86V | 3 106 грн. |
Westlake SW608 (185/55R15 86V) | 1 993 грн. |
Westlake SW608 3PMSF 185/55 R15 86V XL | 2 666 грн. |
WestLake SW608 Snowmaster 185/55 R15 86V XL | 2 012 грн. |
Відеоогляди
Модификації West Lake SW608 185/55 R15 86V
Ціни на West Lake SW608 185/55 R15 86V |
---|---|---|---|---|
West Lake SW608 185/55 R15 86V | від 1 993 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →