Зимова шина Cooper Weather Master SA2 Plus 185/55 R15 86T
Виберіть розмір шин
Cooper Weather Master SA2 Plus 185/55 R15 86T 185/55 R15 86 H 185/55 R15 86 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper Weather Master SA2 Plus 185/55 R15 86T
Усі ціни 9 →Шина Cooper Weather Master SA2+ 185/55 R15 86T XL | 2 545 грн. |
Cooper Weather-Master SA2+ 185/55 R15 86T XL | 2 694 грн. |
Cooper Weather-Master S/A2 Plus 185/55 R15 86T | 2 639 грн. |
Cooper Weather-Master S/A 2 plus 185/55 R15 86T XL 66732 | 2 765 грн. |
Cooper Cooper Weather-Master SA2+ 185/55 R15 86T XL | 2 743 грн. |
ще 4 пропозиції
на третю зиму пішла сітка тріщин по периметру. їздити побоявся. жодних гума - дрек. Алик Гулиев: користуюся Cooper Weather Master SA2 Plus 195/65 R15 91T більше року |
Додати відгук
Модификації Cooper Weather Master SA2 Plus 185/55 R15 86T
Ціни на Cooper Weather Master SA2 Plus 185/55 R15 86T |
---|---|---|---|---|
Cooper Weather Master SA2 Plus 185/55 R15 86H | від 2 571 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper Weather Master SA2 Plus 185/55 R15 86T | від 2 545 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →