Всесезонна шина West Lake Z401 235/45 R17 97W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
West Lake Z401 235/45 R17 97W 235/45 R17 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake Z401 235/45 R17 97W
Усі ціни 6 →WestLake ALL SEASONS ELITE Z-401 235/45 R17 97W (7029169686) | 3 380 грн. |
WestLake All Seasons Elite Z-401 235/45 R17 97W | 3 900 грн. |
Шини WestLake All Season Elite Z-401 235/45 ZR17 97W XL | 3 469 грн. |
Westlake Z-401 3PMSF 235/45 R17 97W XL | 3 346 грн. |
Westlake Z-401 All season Elite 235/45 R17 97W 35101E1H590301 | 3 833 грн. |
Westlake Z-401 All season Elite 235/45 R17 97W | 4 098 грн. |
Відеоогляди
Модификації West Lake Z401 235/45 R17 97W
Ціни на West Lake Z401 235/45 R17 97W |
---|---|---|---|---|
West Lake Z401 235/45 R17 97W | від 3 346 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →