Масляний обігрівач WetAir WOH-9L 9 секц 2 кВт
WetAir WOH-9L 7 секц 1.5 кВт 9 секц 2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WetAir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WetAir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WetAir WOH-9L 9 секц 2 кВт
WetAir WetAir WOH-9L | 1 789 грн. |
Оливний (масляний) радіатор WetAir WOH-9L | 1 789 грн. |
Обігрівач масляний WetAir WOH-9L | 1 999 грн. |
Оливний (масляний) радіатор WetAir WOH-9L | 1 999 грн. |
Модификації WetAir WOH-9L
Ціни на WetAir WOH-9L |
---|---|---|---|---|
WetAir WOH-7L 7 секц 1.5 кВт | від 1 888 грн. | 6 пропозицій | ||
WetAir WOH-9L 9 секц 2 кВт | від 1 789 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →