Масляний обігрівач Dedra DA-J2052F 9 секц 2 кВт
Dedra DA-J2052F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dedra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dedra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dedra DA-J2052F 9 секц 2 кВт
Усі ціни 8 →DEDRA DA-J2052F | 3 157 грн. |
DEDRA DA-J2052F | 2 950 грн. |
DEDRA DA-J2052F | 3 290 грн. |
Обогреватель Dedra DA-J2052F | 2 734 грн. |
Обігрівач DEDRA DA-J2052F | 3 099 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →