Поверхневий насос Wetron 775024
Wetron 775024 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wetron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wetron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wetron 775024
Усі ціни 10 →Свердловинний насос Wetron 0.75 кВт 200л/хв 775024 | 2 270 грн. |
Насос центробежный Wetron 0.75кВт Hmax 18м Qmax 200л/мин (775024) | 2 342 грн. |
Wetron Wetron 1DK-20 (775024) 775024 | 2 053 грн. |
Насос вихровий відцентровий Wetron 0.75кВт Hmax 18м Qmax 100л/мин (775024) | 2 053 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Wetron 0.75кВт Hmax 18м Qmax (775024) | 2 277 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →