Поверхневий насос Optima CPm158
Optima CPm158 відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima CPm158
Усі ціни 47 →Насос поверхневий OPTIMA відцентровий для чистої води CPМ158 1100Вт 5м³/ч | 3 771 грн. |
Насос відцентровий Optima CPm158 1,1кВт 171013032076 | 3 650 грн. |
Насос центробежный Optima CPm158A 1.3 кВт | 3 869 грн. |
Насос центробежный Optima CPm158 1,1кВт | 3 650 грн. |
Optima CPm158 | 3 650 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →