Вбудований холодильник Whirlpool ARG 590
Фото 6 |
Whirlpool ARG 590 |
|
Компактний вбудований холодильник, який перш за все підійде для невеликих квартир, дачних будиночків, або готельних номерів. Загальний корисний об'єм виробу становить всього 126 л, але при цьому висота корпусу не перевищує 82 см. Втім, незважаючи на скромні розміри, виріб має в своєму розпорядженні дві робочі камери: холодильна на 108 л і морозильна на 18 л; але при цьому варто звернути увагу на те, що доступ до камер реалізовується через одну основну дверцю.
Завдяки продуманій термоізоляції Whirlpool ARG 590 здатний зберігати необхідну для безпечного зберігання продуктів температуру повітря протягом 14 годин, без подачі електроенергії. Морозилка нехай і скромна по об'ємах, але її потужностей цілком достатньо для того, щоб повністю заморожувати до 2 кг свіжих продуктів за добу. А ось система розморожування камер автоматична (крапельна). Рівень створюваного під час роботи шуму не перевищує комфортні 38 дБ. Також важливо звернути увагу на те, що енергоспоживання конкретно цієї моделі відповідає економного класу А+, але на ринку також представлена аналогічна модифікація з енергоспоживанням на рівні класу А — щоб не переплутати, це питання варто уточнити у менеджера магазину безпосередньо перед покупкою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool ARG 590
Усі ціни 36 →Холодильник з морозильною камерою Whirlpool Arg 590/A | 11 819 грн. |
Whirlpool ARG 590/3 | 16 402 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Whirlpool ARG 590/A+ | 11 800 грн. |
Встраиваемый холодильник Whirlpool ARG 590/A+ | 12 589 грн. |
WHIRLPOOL ARG590/A+ | 12 544 грн. |
- 3 скляні полиці
- 2 ящики для зберігання овочів і фруктів
- Контейнер для льоду
- 3 полиці на дверцятах