Вбудований холодильник Whirlpool WH SP70 T262 P (859991661030)
Фото 13 |
Whirlpool WH SP70 T262 P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool WH SP70 T262 P
Усі ціни 12 →Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WH SP70 T262 P | 59 500 грн. |
Встраиваемый холодильник с морозильной камерой Whirlpool WHSP70T262P | 73 609 грн. |
WHIRLPOOL WHSP70T262P | 89 338 грн. |
Встраиваемый холодильник Whirlpool Wh SP70 T262 P | 87 271 грн. |
Вбудовуваний холодильник Whirlpool Wh SP70 T262 P | 87 353 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →