Сушильна машина Whirlpool FTM 228X2B (FTM228X2BEU)
Фото 18 |
Whirlpool FTM 228X2B 2021 ріксушарка тепловим насосом |
|
Середньобюджетна сушильна машина торгової марки Whirlpool - це прилад із завантаженням до 8 кг білизни. Його можна рекомендувати навіть більшим сім'ям. У моделі використовується технологія теплового насоса, що підвищує ефективність конденсації вологи та знижує енергоспоживання. Також тут встановлений інверторний двигун SenseInverter, який також позитивно позначається на витраті електроенергії (клас A++) і покликаний знижувати рівень шуму (до 64 дБ).
Сушильна машина Whirlpool FTM 228X2B передбачає 15 програм, а завдяки фірмовій функції 6th Sense та датчикам вологості дозволяє в автоматичному режимі забезпечувати необхідний користувачеві ступінь висушування. Підходящий цикл призначений для джинсів, спортивного одягу, делікатних виробів, габаритних речей. Окремо варто сказати, що програма для вовни схвалена компанією Woolmark, що підтверджує вплив на предмети гардеробу з цієї тканини.
Як додаткова опція пропонується відстрочка старту (до 24 годин), сушіння за часом, функція антизминання (проти складок) та освіження FreshCare+. Органи управління включають поворотний перемикач, кнопки із захисним блокуванням від дітей та LED-дисплей, який серед іншого веде відлік часу до завершення циклу. Зазначимо також, що резервуар для конденсату вміщує 5 літрів плюс є індикатор, який підкаже, що час його спорожняти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool FTM 228X2B
Усі ціни 25 →Сушильна машина Whirlpool FFT M22 8X2B PL | 17 950 грн. |
Сушильна машина Whirlpool FFT M22 8X2B PL | 17 600 грн. |
Сушильна машина Whirlpool Fft M22 8X2B PL | 18 277 грн. |
Whirlpool FTM 228X2B EU | 19 448 грн. |
Сушильная машина Whirlpool Fft M22 8X2B Pl | 18 090 грн. |
Гарна модель. Гарне співвідношення ціна-якість. Досить об'ємний барабан.є можливість підключення безпосередньо до каналізації. Є регулює і ніжки, їх 4 вони пластикові. Чудова модель. Ідеально підходить впару до стиральні whirlpool ffb 8248 bv Ціна, функціональність Важко підібрати кріплення для встановлення на пралицю в колону користуюся Whirlpool FTM 228X2B менше місяця |