Кондиціонер Whirlpool SPICR 309W 26 м²
Фото 8 |
Whirlpool SPICR 309W 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SPICR 309W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool SPICR 309W 26 м²
Усі ціни 8 →Whirlpool SPICR 309W | 18 690 грн. |
WHIRLPOOL SPICR 309W | 18 399 грн. |
Whirlpool SPICR309W | 19 440 грн. |
Whirlpool SPICR309W | 19 926 грн. |
Кондиционер Whirlpool SPICR 309W | 16 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Whirlpool SPICR 309W
Ціни на Whirlpool SPICR 309W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool SPICR 309W 26 м² | від 16 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Whirlpool SPICR 312W 32 м² | від 17 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Whirlpool SPICR 318W 50 м² | від 27 900 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →