Кондиціонер Panasonic Compact CS/CU-TZ20TKEW 20 м²
Відео 4Фото 5 |
Надійний і високоефективний кондиціонер від провідного японського виробника кліматичного обладнання. Належить до лінійки моделей Panasonic Compact Inverter 2017 модельного року, виробником позиціонується як модель середнього класу. Оснащений сучасною мікропроцесорною системою управління і новим інверторним роторним компресором Panasonic R2. Забезпечує високу енергоефективність класу А++, чудову точність регулювання температури і здатний обслуговувати житлові або офісні приміщення площею до 20 м2.
Завдяки сучасній електроніці та спеціальним сенсорам, кондиціонер Panasonic CS/CU-TZ20TKEW може стежити за приміщенням і у відсутності людей переходити в економічний режим роботи, відновлюючи штатну продуктивність у разі появи людини. Є спеціальний тимчасовий режим підвищеної продуктивності і безшумний режим Quiet, що забезпечує повну відсутність шуму (до 20 дБ). Передбачено автоматичне управління як вертикальними, так і горизонтальними жалюзі, що дає можливість оптимізувати повітряні потоки для максимального рівня комфорту. Кондиціонер допускає великий перепад висот між блоками і значну довжину фреонових магістралей. Здатний працювати в режимі обігріву при значних негативних температурах вуличного повітря (до -15 °C).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic Compact CS/CU-TZ20TKEW 20 м²
Усі ціни 13 →Кондиционер Panasonic Compact Inverter CS/CU-TZ20TKEW-1 0101010802-1004300 | 30 999 грн. |
Кондиціонер Panasonic Compact CS/CU-TZ20TKEW-1 | 26 999 грн. |
Panasonic CS/CU-TZ20TKEW-1 | 30 999 грн. |
Panasonic CS/CU-TZ20TKEW | 22 499 грн. |
Японська компанія Panasonic практикує виробництво електроніки, побутової та кліматичної техніки. Засобом порятунку від літньої спеки та обігріву в мерзляке міжсезоння послужить спліт-система квартирного формату Panasonic Compact CS/CU-TZ20TKEW.
Компактний формфактор
Приставка Compact у повному неймінгу моделі недвозначно натякає на скромні габарити внутрішнього блоку пристрою. Зокрема, його розміри по ширині становлять 799 мм, що дозволяє змонтувати квартирну частину спліт-системи над дверним отвором. Кондиціонер заточений під обслуговування приміщень житлового та офісного фонду "квадратурою" близько 20 м². Причому робота пристрою можлива як на охолодження, так і на обігрів за температури повітря за бортом до -15 °С.
Холодоагент марки R32
По «жилах» системи протікає озонобезпечний фреон марки R32, що циркулює під впливом інверторного роторного компресора Panasonic R2. Клас енергоефективності приводу позначений високим балом А++. Його інші сильні сторони – довговічність та малошумність. Наприклад, у тихому режимі обдування Quiet рівень шуму при роботі кондиціонера не перевищує 20 дБ.
Управління повітряними потоками
У внутрішньому блоці пристрою реалізовано керування вертикальними та горизонтальними жалюзі. Напрям повітряного потоку контролює функція Aerowings, яка створює ефект прохолодного душу (за рахунок відбивання повітряних струменів від стелі). Зрештою, простий та лаконічний дизайн квартирного блоку дозволяє вдало вписатися кондиціонеру в інтер'єр обителі.
- Можливість упавління через Wi-Fi (адаптер купується окремо)
Модификації Panasonic Compact CS/CU-TZ20TKEW
Ціни на Panasonic Compact CS/CU-TZ20TKEW |
---|---|---|---|---|
Panasonic Compact CS/CU-TZ20TKEW 20 м² | від 20 991 грн. | 13 пропозицій | ||
Panasonic Compact CS/CU-TZ25TKEW 25 м² | від 21 991 грн. | 16 пропозицій | ||
Panasonic Compact CS/CU-TZ35TKEW 35 м² | від 15 570 грн. | 15 пропозицій | ||
Panasonic Compact CS/CU-TZ42TKEW 42 м² | від 35 390 грн. | 10 пропозицій | ||
Panasonic Compact CS/CU-TZ50TKEW 50 м² | від 44 499 грн. | 9 пропозицій | ||
Panasonic Compact CS/CU-TZ60TKEW 63 м² | від 55 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Panasonic Compact CS/CU-TZ71TKEW 71 м² | від 66 999 грн. | 8 пропозицій |