Кондиціонер Whirlpool SPICR 318W 50 м²
Фото 10 |
Whirlpool SPICR 318W 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:клас охолодження A+, обігріву A+++
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SPICR 318W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool SPICR 318W 50 м²
Усі ціни 7 →Whirlpool SPICR 318W | 29 736 грн. |
Whirlpool SPICR318W | 34 480 грн. |
Whirlpool SPICR318W | 35 342 грн. |
Кондиционер Whirlpool SPICR 318W | 27 900 грн. |
WHIRLPOOL SPICR 318W Інверторний кондиціонер на 50 м², з обігрівом, A++, ф | 29 736 грн. |
Кондиціонер Whirlpool SPICR 318W, пошкоджене пакування, товар цілий. | 27 999 грн. |
Кондиціонер SPICR 318W (36 м2) | 29 736 грн. |
Модификації Whirlpool SPICR 318W
Ціни на Whirlpool SPICR 318W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool SPICR 309W 26 м² | від 16 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Whirlpool SPICR 312W 32 м² | від 17 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Whirlpool SPICR 318W 50 м² | від 27 900 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →