Посудомийна машина Whirlpool WFC 3C33 PF X нержавіюча сталь
Фото 5 |
Містка повнорозмірна посудомийна машина з покращеною конденсаційною сушкою NaturalDry, значним вибором програм-температур миття і цифровою системою управління з фронтальним LED-дисплеєм. Виробником позиціонується як товар середньої цінової категорії. Найважливішою особливістю цієї моделі є система FlexiSpace, що складається із двох просторих завантажувальних кошиків та підвісного відсіку для приладів.
Вона може прийняти до 14 повних комплектів посуду та такого значного навантаження вистачить для покриття потреб великої родини (до 7 осіб). Варто додати, що зовсім не обов'язково збирати таку кількість брудного посуду - система цифрового керування здатна забезпечити коректну роботу машини в режимі неповного завантаження (посуд розміщується тільки в нижньому кошику). Також посудомийною машиною Whirlpool WFC 3C33 PF X підтримуються програми щоденного, інтенсивного, делікатного, швидкого і тихого нічного миття, всього 8 штатних режимів. Фірмова технологія 6th Sense забезпечує ідеальні результати миття, одночасно знижуючи витрату води та електроенергії. Тиха програма відрізняється низьким рівнем шуму, що не перевищує 43 дБ.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool WFC 3C33 PF X нержавіюча сталь
Усі ціни 13 →Посудомийна машина Whirlpool WFC 3C33 PF X | 18 580 грн. |
Посудомойка Whirlpool Wfc 3C33 Pf X | 21 672 грн. |
Whirlpool WFC 3C33 PF X | 18 600 грн. |
Посудомийна машина Whirlpool WFC 3C33 PF X | 21 056 грн. |
Посудомийна машина Whirlpool WFC 3C33 PF X S0431877 | 19 078 грн. |