Бойлер WHP Cube Electronic Wi-Fi 80
Фото 5 |
WHP Cube Electronic Wi-Fi 80 80 л100 л |
|
Продуктивний, елегантний і надійний накопичувальний водонагрівач з емальованим баком об'ємом 80 л, двома "сухими" тенами, цифровою системою управління, а також вбудованим Wi-Fi-модулем для віддаленого управління та інтеграції в систему розумного будинку. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, яка призначена для обслуговування типових побутових потреб в гарячій воді невеликої сім'ї чисельністю 2-3 людини.
Монтується на стіну вертикально, розрахований на тиск води до 7 бар. Може працювати на кілька точок розбору, одночасно забезпечуючи ванну, душову і кухню. На відміну від більшості бюджетних моделей з баками циліндричного профілю, у водонагрівачі WHP Cube Electronic Wi-Fi 80 використовується бак плоскої конструкції, що забезпечує меншу глибину корпусу для зручного монтажу в приміщеннях з обмеженою вільною площею.
Довговічний емальований внутрішній бак додатково захищений від корозії за допомогою протекторного магнієвого анода. Передбачений захист від надлишкового тиску, перегріву, включення без води і витоків струму (УЗО, що відключає струм при попаданні напруги на сталевий корпус). Система електронного управління дозволяє ступінчасто міняти потужність нагрівачів, задавати температуру води в допомогою тижневого програматора і управляти бойлером через глобальну мережу зі смартфона або планшета (iOS і Android).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WHP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WHP.
Купити WHP Cube Electronic Wi-Fi 80
Электрический бойлер WHP Cube Electronic 80 WHP Cube Electronic 80 | 7 979 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Whp Cube Electronic 80 | 12 704 грн. |
Водонагрівач WHP Cube Electronic 80 wi-fi сухий тен 2000W TP-WHP-EI-80 | 10 251 грн. |
Электрический бойлер WHP Cube Electronic Wi-Fi 80 | 10 625 грн. |
Модификації WHP Cube Electronic Wi-Fi 80
Ціни на WHP Cube Electronic Wi-Fi 80 |
---|---|---|---|---|
WHP Cube Electronic Wi-Fi 80 | від 7 979 грн. | 4 пропозиції | ||
WHP Cube Electronic Wi-Fi 100 | від 9 124 грн. | 8 пропозицій |