Бойлер WHP Flat FD 80
WHP Flat FD 80 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WHP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WHP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WHP Flat FD 80
Усі ціни 21 →WHP WHP Flat WHP-FD 80 | 11 186 грн. |
Водонагрівач WHP Flat WHP-FD 80 | 12 099 грн. |
Бойлер Whp Flat WHP-FD 80 | 10 133 грн. |
Водонагреватель WHP Flat WHP-FD 80 | 9 972 грн. |
WHP Flat WHP-FD 80 | 10 790 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації WHP Flat FD 80
Ціни на WHP Flat FD 80 |
---|---|---|---|---|
WHP Flat FD 50 | від 8 499 грн. | 23 пропозиції | ||
WHP Flat FD 80 | від 9 880 грн. | 22 пропозиції | ||
WHP Flat FD 100 | від 11 790 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →