Бойлер Electrolux EWH 80 Formax
Відео 7Фото 2 |
Electrolux EWH 80 Formax |
|
Елегантний, енергоефективний і надійний накопичувальний водонагрівач з емальованим баком об'ємом 80 л, парою «сухих» ТЕНів і інтуїтивно зрозумілою системою електромеханічного управління. Виробником позиціонується як модель верхньої цінової категорії, яка призначена для обслуговування потреб в гарячій воді невеликої сім'ї чисельністю 2-3 особи. Монтується на стіну вертикально, може працювати на кілька точок розбору, одночасно забезпечуючи ванну, душову і кухню.
На відміну від більшості недорогих моделей з баками циліндричного профілю, в цьому пристрої використовується бак плоскої конструкції, що забезпечує меншу глибину корпусу для встановлення в приміщеннях з обмеженою вільною площею. Поворотний механічний перемикач дає змогу ступінчасто регулювати потужність ТЕНів (800/1200/2000 Вт), для підвищення швидкості нагрівання або кращої енергоефективності.
При максимально можливій потужності підігрівання 80 л води від 20 до 75 °С займає менше 3 год. Підтримується ЕСО-режим з максимальною температурою 55 °С для скорочення теплових втрат і мінімізації утворення накипу. Довговічний емальований внутрішній бак додатково захищений від корозії великим протекторним магнієвим анодом. Передбачений захист від надлишкового тиску, перегрівання і витоків струму (пристрій захисного відключення знеструмлює водонагрівач при попаданні напруги на сталевий корпус).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EWH 80 Formax
Усі ціни 26 →Electrolux Electrolux EWH 80 Fmx EEC | 10 999 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Formax | 8 600 грн. |
Бойлер Electrolux EWH 80 Formax (Formax) (1251) | 9 999 грн. |
Водонагреватель Electrolux EWH 80 Formax | 9 999 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 80 FORMAX | 8 875 грн. |
3 6 2 5 |
Напередодні літнього сезону відключення гарячої води перейнявся покупкою якісного бойлера. Взяв 80-літровий Electrolux, бо марка відома, хоч і не дешева. Працює майже безшумно та води дає досить багато. Правда, повністю холодний бак гріється довго, але ситуація коли потрібно гріти зовсім з нуля трапляється не так часто. Можна регулювати потужність нагрівачів. Вибір невеликий – 800 або 1200 Вт, але він є і це не може не тішити. Коли я вдома один або коли бойлер працює в режимі очікування, вмикаю потужність 800 Вт. Це економить електроенергію та знижує навантаження на електромережу. Знову ж таки, коли немає потреби у великій кількості гарячої води, можна задіяти вбудований економічний режим. Тоді температура води в баку не перевищить 55 градусів і витрати електроенергії знизиться ще більше. Але треба розуміти, що для душу на двох води, нагрітій в економному режимі, вистачає тільки-но. Просте керування. Все в порядку з безпекою – передбачено три рівні захисту водонагрівача: від підвищеного тиску, від перегріву та включення сухого бака. Довге нагрівання води. Повний холодний бак нагрівається до максимуму більше трьох годин. Навіть для столитрової моделі це далеко не блискучий показник, а вже для 80-літрової і поготів. Зрозуміло, що це зроблено з метою економії електроенергії та зменшення освіти накипу, але все ж таки - змушувати чекати клієнта більше трьох годин це не найкраща ідея. На мою думку, ціна дещо завищена. |
Одна з найгірших моделей!
На жаль, вірив у копання як одну з найнадійніших. Це маю вже третій бойлер компанії Electrolux. Перший був добре пропрацював близько восьми років не встиг замінити анод і на жаль потік виробництва Італії. Другий бойлер так само купував Electrolux, але вже Іспанець пропрацював приблизно п'ять років прорвало бак довелося викинути. Третій бойлер купили Electrolux EWH 50 Formax пропрацював всього півтора роки і та ж пісня бак прорваний сусіди знизу кажуть "Спасибі" сім'я в шоці. Вимушений був користуватись Electrolux з-за розмірів ніші. Інший бойлер на жаль не підходить. Є ще один бойлер Electrolux у нас вдома на 100 літрів, але йому вже більше двадцяти років і він дійсно трудяга Шведського виробництва. Панове робіть висновки самі потрібне вам таке щастя чи ні. Фірму Electrolux споганили як могли! Поки випускала обладнання Швеція якість була відмінна зараз це викинуті гроші. Подобалося, коли він був новий! За півтора року потік. Victor: користуюся Electrolux EWH 50 Formax більше року |
Розірвало ємність бака!
За набором параметрів гарна модель. Зручний для горизонтального монтажу. Все працювало, аж 4 роки. Купував у 2017. У жовтні 2021 року здох. Сталося щось. Видавило метал із торця, вилізло частину якоїсь ізоляції. Що сталося не знаю, запобіжний клапан справний. Купив новий, звичайно не такий, через що мені довелося розводку у ванній. Так що 7 років гарантії на бак – фігня. Гарантія надається за умови підключення та монтажу сертифікованим сервісним центром та щорічним обслуговуванням. У цій країні це ні про що. Т.к. сервісні центри змінюються як кіоски з сигаретами. керування, горизонтальний монтаж розірвало ємність для води Lifeismove: користуюся Electrolux EWH 50 Formax більше року |
Ім'я Electrolux товар вже наполовину є гарантом його надійності і якості. Водонагрівач EWH Formax 80 забезпечує традиційно високі для шведського бренду показники технологічності і функціональності.
Конструкція найвищого класу
Стильний сучасний дизайн не залишить байдужим нікого. Особливістю конструкції Formax 80 є зварний прямокутний бак з двома «сухими» незалежними ТЕНами загальною потужністю 2 кВт. Форма бака дозволяє успішно розмістити нагрівач в будь-якому оточенні, причому, як вертикально, так і горизонтально, а механічне управління відрізняється надійністю і простотою користування. Температура води регулюється від 30 до 75 градусів за допомогою трьохступеневого регулятора. Є економічний режим.
Неперевершений захист
Внутрішній бак EWH Formax 80 виготовлений з високоміцного сплаву і скловолокна, має багаторівневий захист бака від протікання Protect tank і магнієвий анод збільшеної маси, що запобігають корозії і збільшують термін експлуатації. Виробник дає гарантію на бак 7 років!
Пристрій забезпечений системою запобігання закипання. Повний бак нагрівається за 2 години 57 хвилин, і, завдяки 22-міліметровому шару пінополіуретанової теплоізоляції тривалий час зберігає температуру постійної без істотних коливань. Функція управління потужністю нагріву (800/1200/2000 Вт) дозволяє використовувати пристрій в електричних мережах обмежених можливостей.
EWH Formax 80 — якісний надійний водонагрівач, але за таку ціну міг би гріти і трохи швидше!
Модификації Electrolux EWH 80 Formax
Ціни на Electrolux EWH 80 Formax |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 Formax | від 7 265 грн. | 7 пропозицій | ||
Electrolux EWH 50 Formax | від 7 690 грн. | 26 пропозицій | ||
Electrolux EWH 80 Formax | від 8 600 грн. | 27 пропозицій | ||
Electrolux EWH 100 Formax | від 9 350 грн. | 3 пропозиції |