Бойлер Willer EV 50 DR Premium DHE
Willer EV 50 DR Premium DHE |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Willer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Willer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Willer EV 50 DR Premium DHE
Усі ціни 7 →Willer Willer Grand EV50DR | 8 789 грн. |
WILLER EV 50 DR | 8 789 грн. |
Willer EV50DR серія Prime EV50DRсеріяPrime | 5 699 грн. |
Водонагрівач Willer EV50DR серія Grand | 8 789 грн. |
Водонагрівач Willer EV50DR серія Prime | 5 699 грн. |
Водонагрівач Willer EV50DR серія Grand | 7 783 грн. |
Хорошо держит тепло нет користуюся Willer Premium DHE місяць і більше |
Могу советовать если нужен на постоянную работу и если давление воды большое. Толстая сталь,тяжелый,обратный клапан на 9 атм не капает,хорошая комплектрация.
Не греется корпус, тихий. Сухие тэны. Нет шнура, крышка трудно снимается и ставится користуюся Willer Premium DHE тиждень |
Додати відгук
Модификації Willer EV 50 DR Premium DHE
Ціни на Willer EV 50 DR Premium DHE |
---|---|---|---|---|
Willer EV 50 DR Premium DHE | від 5 699 грн. | 7 пропозицій | ||
Willer EV 80 DR Premium DHE | від 6 559 грн. | 4 пропозиції | ||
Willer EV 100 DR Premium DHE | від 7 799 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Как обещал, докладываю:
За ночь не остывает,в 80л мощности хватает для бесперебойной работы,днем из клапана не капает,за ночь набирается не полная 3-х литровая банка.