Бойлер Willer IV80DR Brig
Фото 14 |
Willer IV80DR Brig |
|
Плоский побутовий накопичувальний водонагрівач з двома баками з поліпшеної нержавіючої сталі, двома "сухими" трубчастими нагрівачами загальною потужністю 2 кВт, ступінчастим регулюванням потужності і надійним механічним термостатом. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих користувачів, що віддають перевагу побутовій техніці підвищеної надійності.
Може стати ключовими елементом основної або резервної системи гарячого водопостачання в міській квартирі, невеликому котеджі або готельному номері. Значна 80-літрова ємність внутрішніх баків дозволяє повноцінно обслуговувати побутові потреби сім'ї чисельністю 2-3 чоловік. Оптимізована конструкція розрахована на вертикальний монтаж, а невелика глибина корпусу (29,5 см) дозволяє без проблем встановити водонагрівач Willer IV80DR Brig на стіну приміщення з обмеженим вільним простором. Розрахований на експлуатацію з максимальним тиском води до 7 бар. Внутрішні баки виготовлені з високоякісної молібденовмісної нержавіючої сталі AISI 316, яка демонструє чудову корозійну стійкість у воді з підвищеним вмістом хлоридів. Конструкція "сухих" тенів забезпечує мінімальне утворення накипу і хорошу теплопередачу протягом усього терміну служби.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Willer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Willer.
Купити Willer IV80DR Brig
Усі ціни 52 →Willer Willer IV80DR-Brig Mirror | 12 899 грн. |
Водонагрівач Willer IV80DR-Brig | 10 599 грн. |
Водонагрівач Willer IV80DR Brig | 9 345 грн. |
Бойлер електричний Willer IV80DR-Brig Mirror | 12 899 грн. |
Водонагрівач Willer IV80DR Brig Mirror | 12 899 грн. |
Модификації Willer IV80DR Brig
Ціни на Willer IV80DR Brig |
---|---|---|---|---|
Willer IV50DR Brig | від 8 330 грн. | 99 пропозицій | ||
Willer IV80DR Brig | від 9 345 грн. | 52 пропозиції | ||
Willer IV100DR Brig | від 11 999 грн. | 11 пропозицій |