Поверхневий насос Wilo Jet WJ301X
Wilo Jet WJ301X відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Jet WJ301X
Насос Wilo Jet WJ301X (2004035) 2004035 | 9 721 грн. |
Wilo 2004035 | 9 624 грн. |
Wilo Wilo WJ301X (2004035) 2004035 | 13 751 грн. |
Поверхностный насос Wilo WJ301X (самовсасывающий) 2004035 | 10 037 грн. |
Cамовсмоктуючий насос WILO WJ 301 X EM (2004035) | 11 508 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Wilo Jet WJ301X:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Wilo Jet WJ301X
Ціни на Wilo Jet WJ301X |
---|---|---|---|---|
Wilo Jet WJ201X | від 7 985 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Jet WJ301X | від 9 624 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Jet WJ401X | від 10 071 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →