Поверхневий насос Wilo HiMulti 3-43
Wilo HiMulti 3-43 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo HiMulti 3-43
Wilo Wilo HiMulti 3-43 P/1/5/230 (4244150) 4244150 | 19 147 грн. |
Нормальновсмоктувальний насос WILO HiMulti 3-43 (4244130) | 15 750 грн. |
Cамовсмоктуючий насос WILO HiMulti 3-43 P (4244150) | 16 128 грн. |
Багатоступеневий горизонтальний відцентровий насос Wilo HiMulti 3-43 /1/5/ | 17 573 грн. |
Багатоступеневий горизонтальний відцентровий насос Wilo HiMulti 3-43 P/1/5 | 17 904 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Wilo HiMulti 3-43:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом Р — самовсмоктуючі
Модификації Wilo HiMulti 3-43
Ціни на Wilo HiMulti 3-43 |
---|---|---|---|---|
Wilo HiMulti 3-23 | від 14 591 грн. | 6 пропозицій | ||
Wilo HiMulti 3-24 | від 16 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo HiMulti 3-25 | від 17 430 грн. | 7 пропозицій | ||
Wilo HiMulti 3-43 | від 15 750 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo HiMulti 3-44 | від 17 430 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo HiMulti 3-45 | від 16 903 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →