Поверхневий насос Wilo HiMulti 3-23
Wilo HiMulti 3-23 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo HiMulti 3-23
Усі ціни 6 →Wilo Wilo HiMulti 3-23 P/1/5/230 (4244147) 4244147 | 19 272 грн. |
Відцентровий насос Wilo HiMulti 3-23 P (4194279) | 14 991 грн. |
Cамовсмоктуючий насос WILO HiMulti 3-23 P (4244147) | 16 044 грн. |
Нормальновсмоктувальний насос WILO HiMulti 3-23 (4244127) | 16 380 грн. |
Багатоступеневий горизонтальний відцентровий насос Wilo HiMulti 3-23 /1/5/ | 18 593 грн. |
Багатоступеневий горизонтальний відцентровий насос Wilo HiMulti 3-23 P/1/5 | 18 020 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Wilo HiMulti 3-23:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з індексом Р — самовсмоктуючі
Модификації Wilo HiMulti 3-23
Ціни на Wilo HiMulti 3-23 |
---|---|---|---|---|
Wilo HiMulti 3-23 | від 14 991 грн. | 6 пропозицій | ||
Wilo HiMulti 3-24 | від 16 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo HiMulti 3-25 | від 17 430 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo HiMulti 3-43 | від 15 750 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo HiMulti 3-44 | від 17 430 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo HiMulti 3-45 | від 16 990 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →