Циркуляційний насос Wilo Stratos-Z 65/1-12 10 м DN 50 340 мм (2152257)
Товар застарів 163 398 грн. Основне призначення: для систем опалення; Принцип дії: відцентровий; Тип ротора: "мокрий"; Продуктивність (л/год): 45000; Напір (м): 10; Мін. t рідини (°С): -10; Макс. t рідини (°С): 110; швидкостей роботи: плавне регулювання; автоматичний режим роботи; дисплей; панель управління; Макс. споживана потужність (Вт): 800 |
Wilo Stratos-Z 65/1-12 10 м
DN 50
340 мм
8 м
1 1/2"
180 мм
8 м 2"
180 мм
8 м DN 40
220 мм
10 м DN 50
280 мм
10 м
12 м DN 50
340 мм
2"
180 мм
13 м DN 40
250 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:45000 л/год
Макс. напір:10 м
Споживана потужність:800 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики Stratos-Z 65/1-12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo Stratos-Z 65/1-12
Ціни на Wilo Stratos-Z 65/1-12 |
---|---|---|---|---|
Wilo Stratos-Z 25/1-8 8 м 1 1/2" 180 мм | від 26 609 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo Stratos-Z 30/1-8 8 м 2" 180 мм | від 39 919 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-Z 40/1-8 8 м DN 40 220 мм | від 71 749 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-Z 50/1-9 10 м DN 50 280 мм | від 93 022 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-Z 30/1-12 12 м 2" 180 мм | від 61 034 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-Z 40/1-12 13 м DN 40 250 мм | від 75 321 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →