Циркуляційний насос Wilo Stratos-Z 25/1-8 8 м 1 1/2" 180 мм (2069758)
Wilo Stratos-Z 25/1-8 8 м
1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:9000 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:125 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики Stratos-Z 25/1-8
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo Stratos-Z 25/1-8
Ціни на Wilo Stratos-Z 25/1-8 |
---|---|---|---|---|
Wilo Stratos-Z 25/1-8 8 м 1 1/2" 180 мм | від 26 609 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo Stratos-Z 30/1-8 8 м 2" 180 мм | від 39 919 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-Z 40/1-8 8 м DN 40 220 мм | від 71 749 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-Z 50/1-9 10 м DN 50 280 мм | від 93 022 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-Z 30/1-12 12 м 2" 180 мм | від 61 034 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-Z 40/1-12 13 м DN 40 250 мм | від 75 321 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →