Циркуляційний насос Wilo Stratos MAXO-Z 30/0.5-6 6 м 2" (2164669)
Wilo Stratos MAXO-Z 30/0.5-6 6 м
2"
Призначення:для рециркуляції ГВП
Продуктивність:9000 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:135 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Оснащується bluetooth для віддаленого керування. Розроблений спеціально для питної води.
Всі характеристики
Характеристики Stratos MAXO-Z 30/0.5-6
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Stratos MAXO-Z 30/0.5-6 6 м 2"
Wilo Stratos MAXO-Z 30/0,5-6 PN16 | 65 855 грн. |
Циркуляційний насос з електронним управлінням для систем ГВП WILO Stratos | 55 440 грн. |
Wilo Stratos MAXO-Z 30/0,5-6 PN10 | 51 520 грн. |
Циркуляційний насос Wilo Stratos MAXO-Z 30/0,5-6 PN10 (2164669) | 55 670 грн. |
Циркуляційний насос Wilo Stratos MAXO-Z 30/0,5-6 PN16 (2186310) | 71 190 грн. |
Відеоогляди
Модификації Wilo Stratos MAXO-Z 30/0.5-6
Ціни на Wilo Stratos MAXO-Z 30/0.5-6 |
---|---|---|---|---|
Wilo Stratos MAXO-Z 25/0.5-6 6 м 1 1/2" | від 43 368 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Stratos MAXO-Z 30/0.5-6 6 м 2" | від 51 520 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Stratos MAXO-Z 25/0.5-8 8 м 1 1/2" | від 49 472 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Stratos MAXO-Z 30/0.5-8 8 м 2" | від 54 813 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Stratos MAXO-Z 25/0.5-12 12 м 1 1/2" | від 60 956 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo Stratos MAXO-Z 30/0.5-12 12 м 2" | від 64 329 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →