Циркуляційний насос Wilo Stratos MAXO-Z 32/0.5-8 8 м DN 32 220 мм (2164672)
Wilo Stratos MAXO-Z 32/0.5-8 8 м
DN 32
220 мм
Призначення:для рециркуляції ГВП
Продуктивність:12000 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:160 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:фланець
Оснащується bluetooth для віддаленого керування. Розроблений спеціально для питної води.
Всі характеристики
Характеристики Stratos MAXO-Z 32/0.5-8
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Stratos MAXO-Z 32/0.5-8 8 м DN 32 220 мм
Wilo Stratos MAXO-Z 32/0,5-8 PN16 | 77 340 грн. |
Циркуляційний насос Wilo Stratos MAXO-Z 32/0,5-8 PN6/10 (2164672) | 65 834 грн. |
Wilo Stratos MAXO-Z 32/0,5-8 PN6/10 | 60 916 грн. |
Циркуляційний насос Wilo Stratos MAXO-Z 32/0,5-8 PN16 (2186313) | 83 589 грн. |
Відеоогляди
Модификації Wilo Stratos MAXO-Z 32/0.5-8
Ціни на Wilo Stratos MAXO-Z 32/0.5-8 |
---|---|---|---|---|
Wilo Stratos MAXO-Z 32/0.5-8 8 м DN 32 220 мм | від 60 916 грн. | 4 пропозиції | ||
Wilo Stratos MAXO-Z 40/0.5-8 8 м DN 40 220 мм | від 77 019 грн. | 4 пропозиції | ||
Wilo Stratos MAXO-Z 32/0.5-12 12 м DN 32 220 мм | від 65 574 грн. | 4 пропозиції | ||
Wilo Stratos MAXO-Z 40/0.5-12 12 м DN 40 250 мм | від 94 486 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →