Плита Wimpex WX-1323 чорний
Wimpex WX-1323 чорний 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wimpex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wimpex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wimpex WX-1323 чорний
Плита індукційна кухонна Wimpex WX 1323 Original 2000 Вт TRG-8329 | 1 650 грн. |
Плита індукційна настільна з таймером на одну конфорку Wimpex WX-1323 2000 | 2 999 грн. |
Плита індукційна одноконфоркова електрична кухонна WimpeX WX-1323 настільн | 1 743 грн. |
Плита одноконфоркова електрична кухонна WimpeX WX-1323 індукційна настільн | 1 599 грн. |
Індукційна плита Wimpex WX-1323 2000W Таймер, багатофункціональна | 2 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →