Плита Astor IDC 21042 чорний
Astor IDC 21042 чорний 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Astor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Astor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Astor IDC 21042 чорний
Усі ціни 11 →Настільна плита Astor IDC-21042 | 2 289 грн. |
Настільна плита Astor IDC 21042 | 1 303 грн. |
Настольная плита Astor IDC-21042 | 1 539 грн. |
Настільна плита Astor IDC 21042 (2000Вт, індукція) | 1 359 грн. |
Astor IDC-21042 | 1 390 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →