Літня шина Windforce Catchfors UHP 255/55 R20 110W
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Windforce Catchfors UHP 255/55 R20 110W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce Catchfors UHP 255/55 R20 110W
Windforce CatchFors UHP 255/55 R20 110W XL | 3 280 грн. |
Windforce CatchFors UHP 255/55 R20 110W | 4 249 грн. |
Шини Windforce Catchfors UHP 255/55 ZR20 110W XL | 4 570 грн. |
WINDFORCE CATCHFORS UHP 255/55 R20 110W XL | 3 647 грн. |
Windforce CATCHFORS UHP 255/55 R20 110W (7032670619) | 4 230 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →